تکــــنو

تکنو نگرشی نو

آرایه عددی در PHP

آرایه ها متغیرهای خاصی هستند که می‌توانند چند ارزش را در یک زمان داشته باشند. در حقیقت یک متغیر می‌تواند چندین مقدار را در یک متغیر واحد ذخیره کند.

جزئیات بیشتر

حلقه‌ها در PHP (بخش دوم)

در بخش اول حلقه‌ها با انواع حلقه‌ها در PHP و حلقه های while نحوه نوشتن وکاربرد آن‌ها آشنا شدیم. در این فصل می‌خواهیم با حلقه های for آشنا شویم.

جزئیات بیشتر

عبارت شرطی در PHP

بسیاری از اوقات هنگام نوشتن کدها در PHP  می‌خواهید عملیات مختلفی در شرایط مختلف صورت پذیرد.

جزئیات بیشتر

توابع در PHP

وجود بیش از ۱۰۰۰ نوع تابع در پی اج پی نشانه قدرت این نرم‌افزار است. از ویژگی‌های توابع در PHP به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

جزئیات بیشتر

حلقه‌ها در PHP (بخش اول)

اغلب اوقات در نوشتن کدها نیاز است که چند دسته از کدها را بارها و بار ها اجرا کرد. برای اجرای این دستورها دیگر لازم نیست

جزئیات بیشتر

عملگرها در PHP

در این بخش می‌خواهیم با عملگرها در PHP آشنا شویم. هر یک از این عملگرها در پی اچ پی  دارای دستورهای مخصوص خود هستند. می‌توان آن‌ها را به دسته‌های زیر تقسیم‌ بندی کرد.

جزئیات بیشتر

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه تکنو را دریافت می کنند، باشید.

تکنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی تکنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. تکنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
  
پاسخگوی نیاز شما هستیم
   0912-5121332